Sprzedaż detaliczna

Sprzedaż detaliczna realizowana przez nasze sklepy partnerskie - https://bagexpress.pl/sklepy. Sprzedaż nie odbiega od powszechnych zasad rynkowych. Naszym klientom wystawiamy paragony i proponujemy trzy rodzaje wysyłki: kurier, poczta i paczkomaty, a także możliwość odbioru osobistego w siedzibie przy ulicy Piaskowej 3 w Puławach.

Kupujący ma też kilka możliwości jeśli chodzi o płatność. Wybierać można spośród następujących ewentualności: przelew, karta, gotówka, pobranie.

Zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego (Dz.U.2000, Nr 22, poz. 271 ) przyjmujemy zwroty do 14 dni od dokonania zakupu. Towary objęte są 12-miesięczną gwarancją, a wysyłane są w przeciągu 24 godzin od zaksięgowania środków na naszym koncie lub zgodnie z terminem realizacji podanym w opisie danego produktu (6-10 dni roboczych, 14 dni itp.).

Kontakt z nami: 

                          telefoniczny – 537 025 025 lub 536 025 025

                          mailowy - biuro@nidea.pl

Hurtownia torebek bagExpress © 2020. All rights reserved. | Wsparcie Techniczne: Agencja Covertio

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Tytuł projektu: Stworzenie i wdrożenie systemu B2B usprawniającego współpracę Nidea sp. z o.o. z partnerami w zakresie zamówień, obsługi należności i wymiany dokumentów.