Program partnerski

Drogie Blogerki, Fashionistki, Trendsetterki, Pasjonatki Mody

przygotowaliśmy dla Was ofertę, którą możecie wpleść w prowadzoną przez siebie działalność internetową. Jest to interesujący i korzystny program partnerski, który może stać się częścią, waszego bloga, fanpage'a, własnego portalu itp. i który może przysporzyć Wam korzyści materialnych oraz przyciągnąć nowe, zaciekawione spojrzenia na wasze internetowe profile.

Proponujemy Wam współpracę z nami poprzez portal webepartners.pl, który jest tzw. siecią afiliacyjną pozwalającą zintegrować ze sobą różne rodzaje działalności internetowej. Partnerstwo z nami polegałoby na umieszczeniu linka do naszej strony na waszym blogu, portalu itp. W ten sposób stajecie się częścią naszej strategii marketingowej, a w zamian możecie razem z nami zarabiać.

Wystarczy, że odwiedzający Waszą stronę kliknie w nasz link i dokona zakupów w sklepie, a na wasze konto powędruje prowizja w wysokości 12% od dokonanych za pośrednictwem waszej strony zakupów w sklepie Nucelle.pl. Rozumiemy, że trudno jest wybrać i zdecydować się na zakupy tak od razu, dlatego rezerwujemy Wam 30-dniowy okres przejściowy. Jeśli w ciągu tych 30 dni Wasz odwiedzający po zastanowieniu wróci na naszą stronę i dokona zakupów, również otrzymacie dwunastoprocentową prowizję.

Przystępowanie do programu należy zacząć od rejestracji na stronie webepartners.pl , gdzie trzeba podać swoje dane oraz informacje dotyczące prowadzonej przez siebie działalności internetowej, czyli adres strony, miesięczną liczbę odwiedzin i wyświetleń oraz opis strony (min. 100 znaków). Następne kroki to aktywacja konta, odnalezienie pośród wszystkich programów naszego programu Nucelle i dołączenie do niego. Po naszej akceptacji w zakładce „Narzędzia” wybieracie banner, a w szczegółach znajdziecie kod javascript lub html poptrzebny umieszczenia go na waszej stronie.

Aby rozpocząć współpracę kliknij dołącz na stronie webepartners.pl.

Hurtownia torebek bagExpress © 2019. All rights reserved. | wykonanie BITS LAB

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Tytuł projektu: Stworzenie i wdrożenie systemu B2B usprawniającego współpracę Nidea sp. z o.o. z partnerami w zakresie zamówień, obsługi należności i wymiany dokumentów.