Oferta dla Producentów

Jesteś producentem, importerem lub dystrybutorem?

 Chcesz, aby twoja oferta SZYBKO pojawiła się na rynku?

 

Zostań naszym dostawcą.

 Skontaktuj się z nami! - biuro@bagexpress.pl

 

Bagexpress.pl to innowacyjny system sprzedaży, w którym stawiamy na  integrację ze sklepami internetowymi.

Dzięki temu cała oferta naszej hurtowni praktycznie od razu dociera do kilkuset sklepów internetowych w Polsce i następnie w ciągu kilku następnych dni jest już  dostępna dla klientów.

W tradycyjnym modelu dystrybucji jest to praktycznie niemożliwe, gdyż w ofercie poszczególnych sklepów pojawiają się tylko nieliczne – wybrane towary, ponieważ tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na zakup pełnej oferty towarów.

Jeśli macie Państwo towary drogie, tworzycie na zamówienie – możemy je wstawić do oferty bez transportowania ich do naszego magazynu – a wszystko praktycznie bez kosztów.

 

TRZY DUŻE KORZYŚCI DLA DOSTAWCÓW:

1. Z dnia na dzień nowy towar pojawia się w ofercie wielu sklepów internetowych -wystarczy, że bagexpress.pl ma go w swojej ofercie.

2. Utrzymujemy Państwa politykę cenową.

3. Pomagamy w przygotowaniu materiałów.

 

Nasza firma nastawiona jest na długofalową współpracę z naszymi Partnerami, dlatego jeśli chcecie Państwo sprzedawać więcej nie tylko dzisiaj ale i "jutro" - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numer 536 025 025.

Lub piszcie do nas:biuro@bagexpress.pl

Hurtownia torebek bagExpress © 2019. All rights reserved. | wykonanie BITS LAB

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Tytuł projektu: Stworzenie i wdrożenie systemu B2B usprawniającego współpracę Nidea sp. z o.o. z partnerami w zakresie zamówień, obsługi należności i wymiany dokumentów.